Ubytujte se v největší vinařské obci v ČR.

Chcete si s rodinou nebo partou přátel pronajmout celý vinný sklep s maximálním komfortem? Nebo uspořádat firemní poradu?

Co nabízíme :

– celý objekt (ubytování, sklep, vinný archiv, terasa) k dispozici pouze pro vás
– ubytování až 10 osob (4 samostatné dvoulůžkové pokoje,  2x koupelna se sprchovým koutem, 1x samostatne WC + možnost rozložit dvě skládací  postele v prostoru objektu)
– v každém pokoji naleznete LCD TV se základními programy, klimatizaci a fén
– rodiče s malými dětmi jistě ocení dětskou cestovní postýlku (vč. matrace) a dětskou židličku
– 
v celém objektu WIFI připojení
– přenosný bluetooth reproduktor
– vinný sklep až pro 20 osob je vybaven tepelnými panely a projekčním plátnem
– dopřát si také můžete volný přístup do vinného archivu (konzumace vín dle dohody)
– kompletně vybavená kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (dvouplotýnková varná deska, myčka nádobí a lednice bez mrazáku)
– součástí kuchyně je dále rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, Nespresso kávovar (vč. kapslí), topinkovač a útulný jídelní kout 
– v horkých dnech uvítáte lednici s nealkoholickými nápoji ve zvoleném množství, taktéž pro vás máme připraveny místní speciality (dle dohody)
– prostorná terasa s posezením a grilem
– jizdní kola možno uschovat v prostorách objektu
– zvířata povolena bez poplatku
– 2x parkovací místa u objektu

Vinoza Velké Bílovice

Objekt vinného sklepa byl postaven v roce 1980 a kompletně zrekonstruován v roce 2021. Nachází se v jedné z mnoha vinařských uliček v největší vinařské obci v České Republice – Velkých Bílovicích, nedaleko Lednicko-valtickému areálu. Celý objekt je navržen tak, aby poskytoval dokonalé zázemí pro kratší či delší pobyty, pro klidné rodinné dovolené, ale i pro partu přátel.

Sklep Vinoza Velké Bílovice

Celý vinný sklep včetně vinného archivu je pro naše hosty plně k dispozici. Ve vinném archivu jsou k dispozici kvalitní vybraná vína od malých místních vinařů. Posezení ve vinném sklepě je dokonalým zážitkem pro milovníky vína, dobré zábavy a pohody. V rámci pobytu lze zajistit i občerstvení (obložené talíře, klobásky, sýry, salámy, zelenina, ovoce, pečivo, škvarky, paštika…)

Ubytování Vinoza Velké Bílovice

V celém objektu jsou k dispozici čtyři oddělené pokoje včetně plného vybavení, klimatizace a WiFi. Na každém patře je k dispozici koupelna s WC. Součástí vybavení pokojů je LCD TV se základní nabídkou programů.  Pokoje jsou umístěny v blízkosti zastřešené venkovní terasy, kde můžete nerušeně relaxovat výhledem do okolní krajiny.

Fotogalerie

Velké Bílovice – největší vinařská obec v ČR

Velké Bílovice patří mezi jedno z nejteplejších míst v Česku a nachází se ve Velkopavlovické vinařské podoblasti. V oblasti se pěstuje víno na 700 hektarech a je zde více jak 600 vinařů. Dominantou Velkých Bílovic je kopec Hradištěk s kapličkou, nacházející se 2 km od objektu. Město Velké Bílovice je nedaleko Lednicko-valtického areálu, který je od prosince 1996 zapsán do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. V největší vinařské obci se pravidelně koná velká akce – Za vinařem do Velkých Bílovic. Začíná koncem dubna a trvá až do začátku září.

Více informací o Velkých Bílovicích naleznete zde.

Aktivity v okolí

Cykloturistika

Moravské vinařské stezky (MVS), to je 1 200 km dlouhá síť cykloturistických tras spojených do deseti okruhů, pojmenovaných podle původních vinařských oblastí, které propojuje 245 km dlouhá páteřní Moravská vinná stezka mezi Znojmem a Uherským Hradištěm.

Vinařské stezky www.stezky.cz

Vinná turistika

V největší vinařské obci v České Republice naleznete a můžete navštívit stovky vinných sklepů. V blízkosti se nachází další vinařské vesničky - Velké Pavlovice, Vrbice Bořetice, Moravský Žižkov a další. V samotném městě Velké Bílovice se koná během roku několik velkých vinařských událostí.

Fotografování

V krajině v okolí Velkých Bílovic lze pořídit opravdu krásné fotografie. Nejznámějším místem je kaplička "Hradištěk", kterou zná mnoho lidí z českého filmu Bobule. Z tohoto místa je nádherný výhled na Lednicko-valtický areál, kde je vidět např. Minaret.

Místa k focení okolí Velkých Bílovic

Památky

V okolí Velkých Bílovic se nachází mnoho zajímavých turistických památek. Nejznámější je Lednicko-valtický areál. Uprostřed stojí původní gotická tvrz - dnes zámek Lednice. Novogotická přestavba v 19. století z něj vytvořila romantické sídlo uprostřed nádherných parků.

Zámek Lednice – https://www.zamek-lednice.com/cs

Vyhlášené restaurace

Pro milovníky gastronomie doporučujeme navštívit Vinařský penzion André, jejichž restaurace je přímo vynikající. Naleznete jej ve 5km vzdálených Velkých Pavlovicích. V blízkosti objektu se nachází několik hotelů a přes letní sezónu je otevřený Sklípek u Terezky.

Mapa restaurací v okolí  www.mapy.cz
Restaurace v okolí :
Hotel Mádl, Vinařství SkoupilRestaurace Na Pekárně
Zajímavé restaurace v širším okolí : Vinařský penzion Andre, Kraví Hora

Rozhledny

Malebný pohled na vinice a široké okolí nabízí místní rozhledny a vyhlídky. Vyrazit můžete například na tyto rozhledny: Slunečná Velké Pavlovice, Kraví Hora Bořetice, Stezka nad vinohrady Kobylí, Mandlová rozhledna Hustopeče, Vyšicko Mutěnice, Minaret Lednice a další.

TOP 10 rozhleden v regionu www.uzasnamorava.cz

Koupání

Široké vodní vyžití vám nabídne letní aquapark v Hustopečích a dokonalý relax zajistí moderní lázeňský komplex v Hodoníně. Nedaleká koupaliště a bazény jsou také v Horních Bojanovicích, Dubňanech nebo Němčičkách.

Blízké koupaliště www.turistik.cz

Zajímavosti v okolí

Hledáte-li inspirativní a zajímavá místa, vydejte se směrem na Templářské sklepy v Čejkovicích, navštivte meditační areál Kamenné brány v Dubňanech nebo jeďte na Hovoranské louky, které jsou chráněnou přírodní památkou.

Přírodní památka Hovoranské louky
Prohlídka Templářských sklepů www.templarske-sklepy.cz
Kamenná brána Dubňany www.kamennabrana.eu

Akce v regionu

Celoročně se zde konají stovky zajímavých akcí. Za pozornost stojí zejména krojované slavnosti, stavění máje, otevírání vinných sklepů, řízené degustace, místní hody a další vinařské akce.

Ceník a rezervace

Vinný sklep je pronajímán pouze jako celý objekt.

Vhodné pro 2 až 10 osob. 4 oddělené pokoje. Další osoby nad rámec po dohodě.

Minimální počet nocí : 2 noci
Základní cena na 2 noci 14 200,- Kč
Základní cena na 3 noci 18 200,- Kč
Základní cena na 4 noci 21 200,- Kč
Základní cena na 5 nocí 24 200,- Kč
Základní cena na 6 nocí 27 200,- Kč
Základní cena na 7 nocí 29 900,- Kč

Součástí ceny je : Kávový a čajový servis (Nespresso včetně kapslí a mléka), 1x láhev vína, nealko občerstvení, oříšky, brambůrky, tyčinky a něco sladkého pro nejmenší.

*Doplňkové služby :
Koš dobrot Grizly.cz – (500g kešu, 500g mandle, 500g pistácie, olivy, sušené maso, slané tyčinky, něco pro nejmenší..) – 1.300 Kč
Konzumace vybraných 10ti lahví vína z vinného archivu – 1.900 Kč
Nealko servis – coca cola, fanta, pivo, džus, voda atp. v rozsahu 30 ks (330ml/ks) – 600 Kč
Degustace u vinaře – 
degustace u vinaře v trvání cca 2-3 hodiny pro 6-8 osob včetně občerstvení – 5.000 Kč

Toto lze objednat v rezervačním formuláři.

Dále lze objednat obložené mísy, chlebíčky apod. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 722 658 318 nebo emailu info@vinoza.cz. 

Po domluvě vám také rádi zajistíme catering, degustaci vín, živou hudbu, ubytování pro větší skupinu lidí, exkurze do vinohradu a vinařství …

Storno a platební podmínky :
Ubytovatel má právo na zaplacení ceny pobytu před jeho realizací. Pokud nebude písemnou smlouvou mezi ubytovatelem a zákazníkem dohodnuto jinak, zákazník je povinen uhradit zálohu 50% ceny pobytu do 5ti dnů ode dne odeslání potvrzení rezervace v on-line rezervačním systému jméno objektu na účet zákazníka. Doplatek 50% je zákazník povinen uhradit nejpozději 10 dní přede dnem určeným jako nástup k pobytu. Nedodrží-li zákazník platební podmínky pro úhradu pobytu, zanikají účinky smlouvy mezi zákazníkem a ubytovatelem uzavřené a ubytovací kapacita bude nabídnuta ostatním zájemcům.  

Odstoupení od smlouvy se řídí následujícími stornovacími podmínkami, které stanoví výši stornovacích poplatků:
více než 30 dní před nástupem na pobyt je bez poplatku 
29 – 15 dní před nástupem je 30% z ceny pobytu 
14 – 8 dní před nástupem je 40% z ceny pobytu 
7 -4 dny před nástupem je 60% z ceny pobytu 
3 dny a méně je 80% z ceny pobytu 
Nedostavení je 100% z ceny 

Více informací naleznete v obchodních podmínkách uvedených při rezervaci pobytu.

Recenze Booking.com

Kontakt

Sklepy VINOZA

Velké Bílovice

Rulandová ulice 149

Rezervace: +420 722 658 318

Správce, ubytování + provoz:

+420 773 100 983

E-mail: info@vinoza.cz

Provozovatel:
Vinoza sklepy s.r.o. 
Chittussiho 977, 583 01 Chotěboř 
IČ: 06848010 
DIČ: CZ06848010